5 המכשירים שישדרגו לכם כל אימון

running_text

להזמנות חייגו:
072-33-80-333 א'-ה' 9:00-17:00
להזמנות ופרטים נוספים:
072-33-80-333

running_text

5 המכשירים שישדרגו לכם כל אימון

5 המכשירים שישדרגו לכם כל אימון

אחת הדרכים לשמור על אורח חיים בריא, היא אימוני הכושר. כיום, יש לא מעט אנשים שמנויים לחדרי הכושר השונים ברחבי הארץ, כמו גם מתאמנים שבוחרים להתאמן באופן עצמאי בביתם. כך או כך, חשוב להקפיד על שגרת אימונים נכונה, כשרצוי לגוון את האימון ולשדרג אותו עם הזמן. כיצד תוכלו לשדרג את האימון שלכם? ריכזנו בעבורכם 5 מכשירים מומלצים במיוחד!

06/05/2019

מד צעדים

אחד הפריטים החיוניים ביותר למתאמנים, הוא מד הצעדים. כיום, יש מגוון רחב של סוגים, אך המטרה היא אותה מטרה: להעניק לנו מידע על אודות מדדי הגוף במהלך אימון. רוב המתאמנים משתמשים במד הצעדים על מנת למדוד את כמות הצעדים היומית שלהם, חלק נעזרים במד צעדים מקצועי שגם מודד את הדופק, ואף ראוי לציין שיש מכשירים שמסוגלים לפענח מהו סוג האימון שאתם מבצעים בכל רגע נתון.

אם אתם נעזרים במד הצעדים כדי לשמור על אורח חיים בריא, מוטב שתדעו כי ההמלצה הרווחת היא לצעוד כ 10,000 צעדים ביום, ובמקרה זה תוכלו להסתפק במד צעדים קלאסי. אם אתם משתמשים במכשיר כדי למדוד את נתוני הגוף, הרי שרצוי להשקיע במכשיר איכותי ומקצועי שיעניק לכם את מלוא המידע החיוני.

ספת כושר

ספת כושר מהווה מכשיר נהדר, ולו בשל העובדה שהמכשיר ניתן לשימוש הן בחדר הכושר והן במרחב הביתי. ספת הכושר בעלת מושב ומשענת מתכווננים, כשאף ניתן לכוון את הזווית האידיאלית ביותר לאימון. כמו כן, היא מתאימה למתאמנים וותיקים כמו גם למתאמנים חדשים, כשניתן לבחור את עצימות האימון ולבצע תרגילים בהתאם לתוכנית אימונים אישית. יש מגוון סוגי ספות, כשבין הדגמים השונים תוכלו למצוא את BODY SOLID GDIB-46 שמתאימה לשלל תרגילים שונים, בין היתר תרגילי סקווט ופושטי וכופפי ברכיים.

משקולת יד וקרסול

למשקולות יש משקל משמעותי באימון (תרתי משמע), הן מסייעות לנו להגביר את רמת הקושי (העלאת מסת התנגדות), ובכך תורמות לאימון אפקטיבי יותר. ניתן למצוא משקולות במשקלים שונים, כשרצוי לרכוש את המשקל האידיאלי ביותר בעבורכם. לקרסול, תוכלו להיעזר במשקולת ייעודית במשקלים נמוכים כמו 1-2 ק"ג. משקולות יד לעומת זאת, יכולות להגיע למשקלים גבוהים יותר, לכן מוטב להצטייד בכמה סוגים על מנת שתוכלו להתאים את המשקולת לתרגיל הרצוי.

חבל קפיצה

לחלק מהמתאמנים, השימוש בחבל קפיצה מעלה קונוטציות נוסטלגיות מהעבר, אבל למרות שבילדות היה זה משחק פופולארי, כיום, הדלגיות מהוות אלמנט חיוני ואפקטיבי באימונים. מעבר לעובדה שמדובר בפעילות אירובית שתורמת לשיפור סיבולת לב-ריאה, השימוש בדלגית יאפשר לכם להניע את כל שרירי הגוף , ואף יסייע לכם לשרוף לא מעט קלוריות. היתרון בחבל הקפיצה הוא שניתן להתאמן באמצעותו גם בחדר הכושר, וגם באימונים ביתיים. מלבד זאת, תוכלו לרכוש דלגיות איכותיות כמו של חברת HI-TEC, ריבוק, אדידס ועוד.

מולטי טריינר

מכשיר המולטי טריינר, הוא בין המכשירים האידיאליים ביותר בעבור מתאמנים שמעדיפים אימון ביתי, ולו בשל העובדה שהמכשיר יאפשר לכם לבצע מגוון רחב של תרגילים, שימוש במשקלים מגוונים ועבודה על שרירי גוף שונים, לרבות שרירי הרגליים ושרירי הבטן.

 

בין אם אתם מתאמנים וותיקים ובין אם מתאמנים בתחילת הדרך, מוטב שתצטיידו בפריטי כושר שונים, לרבות מד צעדים ומשקולות יד וקרסול. הפריטים הללו יסייעו לכם לשדרג את האימון ולהפיק ממנו את המיטב, כך תוכלו לשמור על כושר גופני כמו גם על אורח חיים בריא.

 

clnews