כל מה שחשוב לדעת על טכנולוגיית בוסט

running_text

להזמנות חייגו:
072-33-80-333 א'-ה' 9:00-17:00
להזמנות ופרטים נוספים:
072-33-80-333

running_text

כל מה שחשוב לדעת על טכנולוגיית בוסט

כל מה שחשוב לדעת על טכנולוגיית בוסט

טכנולוגיית BOOST, מבית אדידס, היא כנראה אחד החידושים המעניינים ביותר בעולם הכושר והריצה. לנעלי ספורט בעלות טכנולוגיית בוסט יש לא מעט יתרונות, וביניהם אלפי הקפסולות שמסייעות לשיפור ביצועי ריצה ולנוחות מקסימאלית. כל מי שעוסק בריצות (בין אם באופן מקצועי או לשם ההנאה) יודע עד כמה חשוב לרכוש נעל ריצה איכותית שתייעל את הביצועים, תחזיר אנרגיה ותעניק לכף הרגל יציבות ותמיכה מרבית. ובכן, מסתמן שנעלי הריצה הללו עומדות בציפיות.

22/10/2018

יתרונות של נעלי הריצה BOOST

מי שרכש לאחרונה נעלי אדידס, וודאי נתקל בנעלי ריצה BOOST. מדובר בנעל בעלת טכנולוגיה ייחודית וחדשנית,  המאפשרת החזר אנרגיה משמעותי באמצעות אלפי קפסולות קצף קטנות המצויות במרכז הסוליה. ברגע נחיתת הרגל על הקרקע, הקפסולות סופגות אליהן את האנרגיה ומשחררות אותה באופן מרשים, כך למעשה הן מאפשרות למתאמן להאיץ, לשפר את ביצועיו ברמה משמעותית ולשמר אותם. מעבר לזה, מדובר בנעלי ריצה נוחות במיוחד ובעלות תמיכה אידיאלית המעניקות יציבות לכף הרגל במהלך הריצה.

אם לא די בכך, לטכנולוגיית בוסט יש יתרון נוסף, והוא שהרכב הבוסט אינו משתנה, גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים. נערכו לא מעט ניסויים ובדיקות ואכן נמצא כי קפסולות הקצף של בוסט עמידות לטמפרטורות שונות, וזאת בהשוואה לרכיב הנפוץ המצוי ברוב סוליות נעלי הריצה ((EVA. הבדיקות שנערכו מציגות כי קפסולות הקצף של BOOST עמידות פי 3 לטמפרטורות קיצוניות (בין 40+ לבין -20 מעלות צלזיוס) בהשוואה ל- EVA.

פיתוח הטכנולוגיה

תהליך הפיתוח של טכנולוגיית בוסט (שארך מספר שנים) נעשה על ידי BASF, חברת כימיקלים מובילה בתחומה ושותפתה של חברת אדידס. הקפסולות הייחודיות הללו, הן למעשה תוצר של חומר מוקצף ומנופח, והן כאמור משככות את נחיתת הרגל על הקרקע במהלך ריצה, משחררות אנרגיה בכל צעד נוסף ותורמות לשיפור תוצאות הריצה ושימורן.

אדידס נחשבת לאחת החברות הגדולות בעולם הספורט, ומלבד נעלי ספורט היא מייצרת ביגוד ואביזרי כושר ייחודיים. כיום קיימים כמה וכמה דגמים של נעליים בעלות טכנולוגיית בוסט, כך שכל מתאמן יכול להתאים לעצמו את הנעל האידיאלית ביותר עבורו ואף להצטייד באביזרים נלווים לריצה.

 

נעלי BOOST נמצאות במקום של כבוד בתעשיית הריצה, וזאת הודות לכך שהן נחשבות לנעלי הריצה בעלות החזר האנרגיה הגבוה ביותר למתאמנים. ההבדל ניכר במיוחד, כך שהמתאמנים והרצים המקצועיים מבחינים בשיפור באופן חד משמעי. הצטיידו בנעלי ריצה BOOST ומד צעדים וצאו להתאמן – ההנאה מובטחת.

clnews