הדברים הקטנים שישדרגו לכם את האימון

running_text

להזמנות חייגו:
072-33-80-333 א'-ה' 9:00-17:00
להזמנות ופרטים נוספים:
072-33-80-333

running_text

הדברים הקטנים שישדרגו לכם את האימון

הדברים הקטנים שישדרגו לכם את האימון

לעיתים, הקפדה על שגרת אימונים מאוזנת עשויה להיות מאתגרת, אם זה בשל היעדר מוטיבציה ואם בעקבות תחושת המיצוי. כיצד ניתן לשדרג את האימון ולשמור על השגרה הבריאה? ובכן, הסוד טמון בדברים הקטנים. סקרנים? ריכזנו בעבורכם כמה טיפים שיאפשרו לכם לבנות אימון משודרג במיוחד.

24/02/2019

מוזיקה

יש לא מעט מחקרים אודות הקשר שבין מוזיקה לבין פעילות גופנית. ניכר כי אימונים שמלווים במוזיקה הם אימונים מהנים, תורמים להתמדה בשגרת אימונים יציבה ויותר מזה – המוזיקה מסייעת לשפר ביצועים. למעשה, בין אם אתם חובבי כושר ובין אם לא, מוזיקה עשויה לשדרג את האימון שלכם, להעלות את רמת המוטיבציה ולאפשר לכם ליהנות מהפעילות הגופנית. מה צריך בעבור התענוג? אוזניות איכותיות ופלייליסט שהכנתם מבעוד מועד בסמארטפון שלכם.

שותף לאימון

אימונים משותפים עשויים להניע אתכם לצלוח את האימון ואף יכולים להעלות את רמת המחויבות שלכם, כך שאם אתם מעוניינים לשדרג את האימון – צרפו אליו אדם נוסף. ניתן ללמוד לא מעט מאימונים משותפים, ואף ניתן לבנות אימון זוגי שיעצים ויהיה אפקטיבי לשני המתאמנים במקביל.

צפייה בטלוויזיה

כמעט בכל חדרי הכושר ברחבי הארץ ישנן טלוויזיות. כמו כן, ישנם מסכים אישיים הצמודים למכשיר ההליכון, כך שניתן ללכת, לרוץ ולבצע אימונים ברמות קושי שונות תוך צפייה בטלוויזיה – מה שמהווה שדרוג נהדר בעבור לא מעט מתאמנים. יתרה מזאת, מי מכם שנוטה להשתעמם במהירות במהלך האימון בחדר הכושר, אולי ימצא את הפתרון דווקא באימון הביתי, כשניתן לרכוש אביזרי אימון בסיסיים (כמו משקולות, מזרן, גומיות וכו'), להתאמן בבית, ובמקביל להשלים את כל פרקי השבוע.

אאוטפיט מתאים

לא כל טייטס וכל חולצה יתאימו לאימונים, ולעיתים הם אף עשויים לאתגר אתכם. מוטב לרכוש בגדי ספורט ייעודיים לאימון, ולהעדיף בגדים מבד נושם או בדים מנדפי זיעה. לביגוד יש חלק משמעותי באיכות האימון, לכן חשוב להעניק לכך את מלוא תשומת הלב. יתרה מזאת, אל תתפשרו על נעלי הספורט שלכם. אם אתם חובבי ריצה, השקיעו בנעלי ריצה איכותיות, מאווררות, בעלות בלמי זעזועים וטכנולוגיה ייחודית לשיפור ביצועים. התאימו את סוג הנעל לסוג הפעילות, כך תוכלו למקסם את האימון ולייעל את ביצועיכם.

הציבו מטרות קטנות

רוצים להפוך את האימון לאפקטיבי יותר? להרגיש התקדמות ברמת הקושי? הציבו לעצמכם מטרות קטנות שיסייעו לכם להגיע לתוצאה ויאפשרו לכם לשמור על מוטיבציה גבוהה במהלך האימון.

היעזרו באביזרי כושר כדי לגוון את האימון

אימונים שגרתיים בהחלט עלולים להיות משעממים ולהפחית את רמת המוטיבציה, לכן חשוב לגוון את האימון ולהיעזר במגוון אביזרי כושר שונים. למשל, אם אתם רגילים לבצע אימון רצועות (TRX), נסו לשלב במהלכו תרגילים עם משקולות יד או מדרגות אימון, לחלופין תוכלו להשתמש בכדור פיזיו על מנת לשדרג תרגילים שונים בחדר הכושר או באימון הביתי.

 

יש לא מעט דרכים לשדרג את האימונים ולהעניק להם פן חדש, החל מהאזנה למוזיקה ועד לשילוב אביזרי כושר ייחודיים. בחרו את האפשרויות האידיאליות ביותר בעבורכם, והתחילו ליישם אותן כבר באימון הקרוב. בהצלחה!

clnews