בלוג

 1. ריצת נפח

  ריצת נפח

  בשנים האחרונות נדמה כי כולם רצים – בין אם מדובר במתחילים או בחובבי ריצה וותיקים שהחלו להתאמן לטובת תחרויות ריצה בארץ ובעולם. טכניקת ריצה נפוצה ובעלת השלכות בריאותיות משמעותיות היא ריצת נפח, שלה יתרונות רבים. מהם ומה חשוב לדעת על סגנון הריצה הזה? הכינו את נעלי הריצה, כי אנחנו מתחילים.

  Read more »
 2. סוגי ריצה

  סוגי ריצה

  הרבה אנשים רוצים לרוץ כדי לשמור על הבריאות, אבל חשוב לדעת כי יש כמה סוגי ריצה שונים, ולא כל סגנון ריצה מתאים לכולם. כדי לסייע לכם לבחור את סגנון הריצה שהכי מתאים לכם, להלן סקירה של סוגי ריצה שיאפשרו לכם לבצע תהליך מתמיד של שיפור מהירות הריצה וכן ריצה נכונה, בהתאם ליכולת האישית.

  Read more »
 3. ריצה בגשם – המדריך המלא לרצים הנחושים

  ריצה בגשם – המדריך המלא לרצים הנחושים

  הגשם הוא אחד המכשולים הכי מאתגרים בקרב רצים, ואחד מאלו שגורם לעיתים לוותר על הריצה. אם אתם נוהגים לרוץ גם כשיורד גשם, חשוב להכיר מספר כללים שיכולים לעזור לכם לעבור את הריצה באופן נוח, בטיחותי ואפקטיבי.

  Read more »
 4. אימון פליאומטרי

  אימון פליאומטרי

  את האימון ניתן לשלב באופן קל ופשוט בשגרת האימונים, באופן פשוט במיוחד: רכשו חבל קפיצה, ובצעו אימונים בעזרתו בחדר הכושר או בחצר הבית. התרגול עצמו הוא בסיסי וכולל קפיצה, נחיתה וחזרה לקרקע. אפשר לשלב מספר אלמנטים שישתלבו היטב בשגרה שלכם: קפיצה באמצעות חבל, קפיצה על מדרגות וחזרה לסקווט, קפיצה ולאחר מכן שכיבת סמיכה ועלייה, קפיצה על הקופסה וחזרה לנחיתה - תרגילים שניתן לבצע בחדר הכושר או אפילו בבית.

  Read more »
 5. ריצה נכונה: טיפים מנצחים לריצה נכונה

  ריצה נכונה: טיפים מנצחים לריצה נכונה

  ריצה היא פעילות גופנית אירובית המאפשרת לכל אחד ואחת ליצור שינוי אמיתי בחייו, הן מבחינת היבטים של בריאות והן מבחינת שיפור התחושה הכללית. למעשה, המאמץ הכרוך בהנעה של הגוף כתוצאה מהריצה מאפשרת לשפר את תפקוד הלב והריאות לצד אפשרות לשיפור הכושר הגופני, לצד שריפה מוגברת של קלוריות. ניתן לרוץ בכל מקום – החל מחדר כושר ועד לפארק בסמוך למקום המגורים, ולכן מדובר בספורט זמין שכל אחד יכול לבצע בזמן הפנוי שלו. אז מה חשוב לדעת על ריצה נכונה לפני שמתחילים?

  Read more »
 6. חגים על גלגלים

  חגים על גלגלים

  חגי תשרי, חלים בתקופה שבה מזג האוויר מתחיל להיות יותר נוח, החופשה מבית הספר וזמן האיכות המשפחתי גורמים לנו לשלוף את כלי הרכיבה על גלגלים מהמחסן או לפקוד את החנויות השונות במטרה לרכוש כלי רכיבה או גלישה חדשים. יום כיפור, לא סתם ידוע בכינוי 'חג הגלגלים', זמן בו הורים וילדים מנצלים את הרחובות הריקים לרכיבה עד צאת הצום.

  Read more »
 7. מה לקחת לים: המדריך המלא שיעשה לכם סדר

  מה לקחת לים: המדריך המלא שיעשה לכם סדר

  נוסעים לים ולא בטוחים שזכרתם לארוז הכל? השאלה מה לקחת לים היא שאלה שמטרידה לא מעט, וזאת בגלל הרצון ליצור חוויה בלתי נשכחת אך גם מסודרת בעת השהות בים. כדי לסייע לכם ליצור חוויה משמעותית, ריכזנו בעבורכם את הרשימה המלאה של הציוד שתצטרכו אתכם.

  Read more »
 8. מוזיקה לאימון: ככה תשפרו את הביצועים שלכם

  מוזיקה לאימון: ככה תשפרו את הביצועים שלכם

  מוזיקה היא גורם מעצים בעבור כל ספורטאי בשל היכולת להגביר את מצב הרוח כמו גם להקדיש את תשומת הלב לאימון עצמו, במקום הסחות דעות. לכן – מוזיקה לאימון יכולה לסייע שיפור המוטיבציה ובסופו של דבר שיפור הביצועים. אז איזו מוזיקה לאימון כדאי לשמוע? והאם היא באמת יכולה לעזור לכם?

  Read more »
 9. ספינינג - המדריך המלא לאימון נכון ולבחירת אופני ספינינג מומלצים

  ספינינג - המדריך המלא לאימון נכון ולבחירת אופני ספינינג מומלצים

  ספינינג הוא אחד האימונים הפופולריים ביותר בחדר הכושר, ונשים וגברים רבים בוחרים בו כדי לשפר את היכולות שלהם. את אימוני הספינינג אפשר לבצע בחדר הכושר או בבית, אם רוכשים אופני ספינינג לשימוש ביתי. רכישה כזו עשויה להתברר כרכישה משתלמת במיוחד שתעזור לכם להיכנס לכושר מבלי לצאת מהבית. אז מה זה בכלל ספינינג? ואיך בוחרים מכשיר לשימוש ביתי?

  Read more »
 10. גמישות

  גמישות

  גמישות היא אחד המפתחות להצלחה באימונים ולשמירה על בריאות הגוף. כדי לפתח את הגמישות יש צורך בפעולות אקטיביות המיועדות לכך כמו תרגילי מתיחות, אבל דווקא את התרגילים החשובים האלה לא תמיד מבצעים בכל אימון וגם אנשים שאינם מתאמנים באופן קבוע לא מקפידים לשמור על הגמישות, גם בגיל מבוגר. למה חשוב לשפר ולשמר את הגמישות? ואיך זה יכול להשפיע על הגוף שלנו ועל הביצועים באימונים?

  Read more »