מכשירי כושר יד שניה

בשנים האחרונות אנחנו עדים לעלייה ניכרת במספר הישראלים אשר רוכשים מכשירי כושר, מדובר במכשירים כגון הליכונים, אופני כושר ואלפיטיקאלים. אלו מכשירים שבעבר עיטרו מכוני כושר ובמהלך השנים הפכו להיות מאוד מבוקשים בקרב הציבור הרחב לצורך רכישות פרטיות לבית או למשרד.

העלייה בביקוש למכשירים אלו הביאה בין היתר לעלייה חדה גם במספר הרכישות של מכשירי כושר יד שנייה, כלומר ישראלים רבים אשר חשים שמיצו את השימוש במכשירים שלהם, מציעים אותם למכירה בקרב הקהל הרחב, עם זה באתרי אינטרנט ועם זה בפייסבוק. כעת עולה השאלה האם עדיף לרכוש מכשירי כושר יד שנייה או מוטב להשקיע קצת יותר כסף ולרכוש מכשיר יד ראשונה מחנות.

לפני שניכנס לעובי הקורה בשאלה זו, נסביר תחילה מה צריך לבדוק כאשר רוצים לרכוש מכשירי כושר, דוגמא הליכונים, אלפיטיקאלים או אופני כושר, ולאחר מכן נעסוק בשאלה, האם לקנות מכשיר כושר יד שנייה ולמה מוטב בכל זאת לרכוש מכשיר כושר חדש.

מה צריך לבדוק כאשר רוכשים מכשירי כושר

מן הסתם כל אחד משלושת המכשירים הוא שונה, ועל כן נציג בקצרה מה צריך לבדוק בכל אחד מהמכשירים:

הליכונים – על מנת לרכוש הליכון טוב, יש לבדוק תחילה כמה תוכניות הוא כולל וכן כמה שיפועים יש לו, כך נוכל לדעת כמה אימוני עליות נוכל לערוך עליו. בנוסף יש לבדוק כמה שטח הוא תופס בחדר, כיצד הוא מתקפל, מה המשקל שלו, והאם הוא משמיע רעש כשמפעילים אותו. נקודה נוספת שיש לבדוק, כמה שעונים הוא מציג בלוח התצוגה שלו ומה הם כוללים.

אופני כושר – במקרה הזה מדובר במכשיר יחסית קטן שלא תופס שטח נרחב, לכן יותר חשוב לבדוק כמה תוכניות יש לו, באילו עוצמות, מה המשקל שלו והאם הוא משמיע רעש כשמפעילים אותו.

אלפיטקיל – כמו אופני כושר, מדובר במכשיר קטן שלא מתקפל, אז מה שעלינו לבדוק, כשאנחנו רוכשים מכשיר כזה, כמה תוכניות יש לו, אילו עוצמות הוא כולל, מה רמות הקושי שלו, מה המשקל שלו, וכמה שעונים יש בלוח התצוגה שלו.

מדוע עדיף לרכוש מכשיר כושר חדש ולא מכשיר כושר יד שנייה

באופן עקרוני עדיף לרכוש מכשיר חדש ולו משתי סיבות, ראשית, כאשר אנחנו רוכשים מכשיר חדש, אנחנו יודעים מהיכן הוא מגיע, אנחנו יודעים מה מצבו ושלא נעשה בו שימוש קודם לכן, שנית, על מכשיר חדש אנחנו מקבלים אחריות לשנה, כולל שירות טכנאים עד הבית. במכשיר יד שנייה לא ידוע לנו האם הוחלפו חלקים במכשיר, והאם הוא תקין באופן מוחלט. על כן לשם השקט הנפשי שלנו, מוטב להשקיע יותר ולרכוש את המכשיר במקום מסודר, חדש מהניילונים.

לשם כך, אנחנו מזמינים אתכם להגיע אל אחד מסניפי הרשת של מגה ספורט וליהנות ממכשירי כושר חדשים במחירים נוחים, באחריות מלאה, עם שירות תיקונים והחלפת חלקים מקוריים כחלק מהאחריות של המכשיר.